Domy na prodej v kraji Olomoucký kraj

114 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 218 m², pozemek 498 m²Prodej domu 218 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 498 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 498 m²

Oskava, okres Šumperk

7 940 000 Kč

7 490 000 Kč

34 358 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 646 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 107 m², pozemek 361 m²Prodej domu 107 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 361 m²

Staromajetínská 158, Majetín

6 599 000 Kč

61 673 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Ivaň 10, Ivaň

1 300 000 Kč

6 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Dřevnovice, okres Prostějov

1 551 000 Kč

23 149 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²

Rejhotice 116, Loučná nad Desnou

2 490 000 Kč

12 450 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Újezd, okres Olomouc

3 200 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Police, okres Šumperk

2 520 000 Kč

42 000 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Horní Újezd 114, Horní Újezd

1 700 000 Kč

17 172 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Maroldova 93/2, Bystrovany

7 290 000 Kč

45 563 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Na Okraji, Prostějov

13 800 000 Kč

13 300 000 Kč

49 813 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
1...567...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 646 domů