Domy na prodej v kraji Olomoucký kraj

114 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 163 m²Prodej domu, pozemek 163 m²
Prodej domu, pozemek 163 m²
Prodej domu, pozemek 163 m²

Prodej domu, pozemek 163 m²

Výmol, Bohuňovice, Bohuňovice

6 990 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 646 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Vřesovice 113, Vřesovice

3 500 000 Kč

36 082 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Lutín, okres Olomouc

11 600 000 Kč

10 990 000 Kč

88 629 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Olomoucká, Hlubočky

7 050 000 Kč

44 063 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²

Veselíčko 29, Veselíčko

5 290 000 Kč

30 756 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Jakubovice, okres Šumperk

2 500 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²

Bělotín, okres Přerov

10 500 000 Kč

79 545 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Domašov 93, Bělá pod Pradědem

3 690 000 Kč

14 192 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²

Radniční 345/21, Šumperk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 101 m², pozemek 1126 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1126 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1126 m²

Olomoucká 862, Kojetín I-Město

5 590 000 Kč

55 347 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
1...678...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 646 domů