Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

51 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Radnice, okres Rokycany

3 120 000 Kč

2 950 000 Kč

16 480 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 243 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Poděvousy 54, Poděvousy

3 990 000 Kč

40 303 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Chodov 85, Chodov

1 790 000 Kč

35 800 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²

Semošice 18, Horšovský Týn

4 250 000 Kč

28 333 Kč/m2

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Skořice 111, Skořice

3 490 000 Kč

21 152 Kč/m2

Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Pavlíkov 46, Třemešné

3 990 000 Kč

56 197 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²

Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²

Pražská, Kožlany

2 890 000 Kč

45 156 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²

Všepadly 51, Všepadly

2 390 000 Kč

25 158 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Březí, Žinkovy

3 492 000 Kč

47 836 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 243 domů