Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

51 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Strážov 186, Strážov

1 800 000 Kč

18 947 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 243 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²
Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²
Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²

Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²

Loza 46, Loza

3 090 000 Kč

3 593 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Rozvadov ev. č. 4, Rozvadov

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Stará Ulička, Kyšice, Kyšice

5 250 000 Kč

4 990 000 Kč

60 854 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²
Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²
Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²

Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²

Mešno, okres Rokycany

2 090 000 Kč

21 771 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Myslív 11, Myslív

1 999 000 Kč

24 988 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 63 m², pozemek 881 m²Prodej domu 63 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 63 m², pozemek 881 m²

Přešín 68, Čížkov

3 490 000 Kč

55 397 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Mlýnec, Přimda

1 600 000 Kč

12 500 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²

Sluhov 2, Kolinec

4 990 000 Kč

11 089 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²

Postřekov, okres Domažlice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

22 547 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 243 domů