Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

61 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 105 m²Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²

Prodej domu 105 m²

24, Česká Kubice

5 980 000 Kč

56 952 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²

Habrmanova 570, Dobřany

7 200 000 Kč

6 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²

Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²

Boženy Němcové, Vejprnice

9 990 000 Kč

42 876 Kč/m2

Prodej domu 248 m²Prodej domu 248 m²
Prodej domu 248 m²
Prodej domu 248 m²

Prodej domu 248 m²

Rokycanova, Tachov

5 100 000 Kč

20 565 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Janovice nad Úhlavou, okres Klatovy

8 256 300 Kč

58 143 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 837 m²Prodej domu 83 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 837 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 837 m²

Bohdašice 47, Dlouhá Ves

6 217 800 Kč

74 913 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 50 m², pozemek 670 m²Prodej domu 50 m², pozemek 670 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 670 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 670 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 670 m²

Studánka, okres Tachov

5 580 000 Kč

111 600 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 2050 m²Prodej domu 142 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 2050 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 2050 m²

Pařezov, okres Domažlice

7 496 000 Kč

52 789 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 2050 m²Prodej domu 50 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2050 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 2050 m²

Pařezov, okres Domažlice

5 400 000 Kč

108 000 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 676 m²Prodej domu 93 m², pozemek 676 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 676 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 676 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 676 m²

Studánka, okres Tachov

6 180 000 Kč

66 452 Kč/m2

1...345...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů