Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

61 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²

U Zastávky 349, Klatovy IV

9 990 000 Kč

9 150 000 Kč

30 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²

V Podlesí, Chrást

9 695 000 Kč

9 495 000 Kč

115 793 Kč/m2

Prodej domu 75 m²Prodej domu 75 m²
Prodej domu 75 m²
Prodej domu 75 m²

Prodej domu 75 m²

Budovcova 269, Klatovy III

5 300 000 Kč

5 100 000 Kč

68 000 Kč/m2

Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²
Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²
Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²

Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²

Odolenov 25, Hrádek

12 249 800 Kč

8 940 000 Kč

52 588 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Přehýšov 72, Přehýšov

5 300 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Nad Řekou 505/16, Plzeň 1 - Bolevec

7 890 000 Kč

87 667 Kč/m2

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Výsluní ev. č. 2814, Plzeň 3 - Doudlevce

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²

Dobřany, okres Plzeň-jih

9 490 000 Kč

71 894 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

5 800 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

9 450 000 Kč

64 726 Kč/m2

1234...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů