Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

61 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 202 m², pozemek 964 m²Prodej domu 202 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 202 m², pozemek 964 m²

Osvračín, okres Domažlice

8 600 000 Kč

42 574 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²

Studánka, okres Tachov

6 980 000 Kč

55 840 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 1130 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1130 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1130 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1130 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1130 m²

Přehýšov, okres Plzeň-sever

8 800 000 Kč

87 129 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Zvíkovec 54, Zvíkovec

7 499 000 Kč

29 640 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²

Nevřeň, okres Plzeň-sever

8 490 000 Kč

89 368 Kč/m2

Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

U Křížku 897, Vejprnice

10 590 000 Kč

8 800 000 Kč

57 516 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²

Postřekov 12, Postřekov

5 199 000 Kč

34 660 Kč/m2

Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²

Manětín 147, Manětín

6 490 000 Kč

19 726 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Seidl
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Seidl

Jiří Seidl

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²

Pod Valem, Blovice

9 870 000 Kč

8 500 000 Kč

42 500 Kč/m2

Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²

Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²

Nové Mitrovice 97, Nové Mitrovice

7 999 000 Kč

7 399 000 Kč

25 339 Kč/m2

1...4567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů