Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj

146 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Zahradní 563, Dobřany

4 499 000 Kč

3 500 000 Kč

35 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Mírová, Město Touškov

8 900 000 Kč

37 083 Kč/m2

Populární

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Příkopy 117, Horažďovice

2 450 000 Kč

14 162 Kč/m2

Populární

Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

9 500 000 Kč

76 613 Kč/m2

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 1124 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1124 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1124 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1124 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1124 m²

Bezděkov, Švihov

Neveřejná cena

Prodej domu 152 m², pozemek 758 m²Prodej domu 152 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 758 m²

Rolní, Klatovy

Neveřejná cena

Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Palackého 320, Sušice III

6 990 000 Kč

6 950 000 Kč

41 124 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 353 m², pozemek 743 m²Prodej domu 353 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 353 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 353 m², pozemek 743 m²

Prodej domu 353 m², pozemek 743 m²

Plzeň - Bolevec, okres Plzeň-město

23 470 000 Kč

66 487 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²

Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²

Čížkov, okres Plzeň-jih

3 700 000 Kč

26 429 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²

Čížkov, okres Plzeň-jih

4 295 000 Kč

30 679 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
123...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů