Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj

148 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²

Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²

Klatovy, okres Klatovy

7 959 400 Kč

7 894 000 Kč

33 880 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 108 m², pozemek 401 m²Prodej domu 108 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 401 m²

Severní 56/29, Plzeň 3 - Valcha

9 990 000 Kč

92 500 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²

Žilov, okres Plzeň-sever

6 990 000 Kč

5 300 000 Kč

55 789 Kč/m2

Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²

Plánská 232, Černošín

2 900 000 Kč

2 100 000 Kč

11 864 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 874 m²Prodej domu 90 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 874 m²

Tojická 35, Nepomuk - Dvorec

2 490 000 Kč

27 667 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 316 m²Prodej domu 90 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 316 m²

Dražovice, Dražovice

5 990 000 Kč

66 556 Kč/m2

Prodej domu 233 m², pozemek 732 m²Prodej domu 233 m², pozemek 732 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 732 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 732 m²

Prodej domu 233 m², pozemek 732 m²

Klatovy, okres Klatovy

7 951 200 Kč

7 894 000 Kč

33 880 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej domu 330 m², pozemek 381 m²Prodej domu 330 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 381 m²

Rabí 93, Rabí

Neveřejná cena

1...131415

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů