Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

123 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²

Charvatce 67, Charvatce

9 900 000 Kč

38 077 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²

Na hradě 51, Stříbrná Skalice

6 500 000 Kč

6 150 000 Kč

57 477 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Lešany 3, Lešany

6 999 003 Kč

6 666 003 Kč

34 719 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Vysoká Pec 188, Bohutín

10 900 000 Kč

9 899 000 Kč

43 039 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²

Zvírotice 43, Dublovice

9 270 000 Kč

70 227 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

7 995 000 Kč

47 029 Kč/m2

Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²

Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²

Nová Ves III 10, Svojšice

11 750 000 Kč

9 990 000 Kč

20 101 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Brynda
Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU
Realitní makléř: Michal Brynda

Michal Brynda

4.7

Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU
Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Keblov

8 990 000 Kč

72 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Loket u Dolních Kralovic

9 790 000 Kč

78 320 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Keblov

8 990 000 Kč

71 920 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
1...91011...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů