Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

123 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²

Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²

Malá Lečice 41, Bojanovice

8 790 000 Kč

55 987 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²

V Uličce, Mšec

5 090 000 Kč

66 104 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²

Jana Švermy 449, Březnice

7 500 000 Kč

34 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Podlešín 42, Podlešín

8 200 000 Kč

47 674 Kč/m2

Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²

Budiměřice 63, Budiměřice

6 490 000 Kč

77 262 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

nám. Pod Martinem 392, Kostelec nad Labem

6 599 000 Kč

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Pražská, Vráž

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

59 920 Kč/m2

Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Josefa Bejčka 1514, Kladno - Švermov

7 950 000 Kč

6 490 000 Kč

111 897 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²

Prof. Krbce 73, Tmaň

6 250 000 Kč

5 990 000 Kč

51 638 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²

Blaženice 28, Rabyně

9 499 000 Kč

40 944 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...8910...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů