Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

123 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Čistá, okres Mladá Boleslav

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

34 098 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Kozárovice, okres Příbram

6 800 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²

V Potocích 110, Černolice

8 490 000 Kč

111 711 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Pražská, Rakovník

6 470 000 Kč

24 885 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Beřovice 103, Beřovice

9 790 000 Kč

66 149 Kč/m2

Prodej domu 76 m²Prodej domu 76 m²
Prodej domu 76 m²
Prodej domu 76 m²

Prodej domu 76 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

127 368 Kč/m2

Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²

Kostelec nad Labem, okres Mělník

8 900 000 Kč

19 604 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²

Mělnická 140, Řepín

6 500 000 Kč

92 857 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²

Spořilov-Slepá, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

5 890 000 Kč

98 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²

Lesní 904, Nové Strašecí

8 990 000 Kč

44 950 Kč/m2

1...789...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů