Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

378 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Čáslavská 18, Vrdy

13 490 000 Kč

12 450 000 Kč

15 091 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 324 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

19 950 000 Kč

102 835 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²

Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²

Malkovice 6, Sedlec-Prčice

10 900 000 Kč

64 118 Kč/m2

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Durasova 27/4, Slaný - Kvíček

14 500 000 Kč

66 820 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

14 490 000 Kč

114 094 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

15 690 000 Kč

112 071 Kč/m2

Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²

Vykáň 71, Vykáň

10 490 000 Kč

54 352 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Na vápenici 112, Lišany

3 750 000 Kč

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Na Stráni, Kamenice - Nová Hospoda

16 400 000 Kč

14 900 000 Kč

119 200 Kč/m2

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Odlochovice 26, Jankov

20 393 000 Kč

21 466 Kč/m2

1...111213...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 324 domů