Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

381 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Útěchvosty 13, Podveky

6 490 000 Kč

45 069 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 340 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Václavská 377, Rakovník II

6 000 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Ostašov 6, Staňkovice

17 000 000 Kč

113 333 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²

Kly - Krauzovna, okres Mělník

13 990 000 Kč

69 950 Kč/m2

Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²

Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²

Václava Ulmana, Stochov

9 900 000 Kč

31 329 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²

Bezručova 395, Mnichovice

23 300 000 Kč

105 909 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Krátká 159, Všestary

9 990 000 Kč

66 600 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²

Malkovice 6, Sedlec-Prčice

10 900 000 Kč

64 118 Kč/m2

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Třebešice 30, Třebešice

7 990 000 Kč

33 856 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Chabeřice, okres Kutná Hora

9 890 000 Kč

61 813 Kč/m2

1...101112...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 340 domů