Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

385 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²

Lstiboř 112, Klučov

10 890 000 Kč

80 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²

Luční 612, Týnec nad Sázavou

13 474 790 Kč

91 665 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 790 000 Kč

39 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prostřední 190, Lety

15 750 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²

Svojetín 14, Svojetín

4 990 000 Kč

27 268 Kč/m2

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Pod Viničkou, Lety

21 950 000 Kč

134 663 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Terasy V 1202, Unhošť

19 900 000 Kč

125 949 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Přistoupim, okres Kolín

10 600 000 Kč

72 109 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Pivovarská 166, Hostomice

12 990 000 Kč

39 604 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Révová 2222/3, Mělník

7 400 000 Kč

54 815 Kč/m2

1...202122...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů