Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

385 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Na Veselí 290, Jesenice

15 800 000 Kč

105 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 343 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Nová, Lhota

12 970 000 Kč

55 427 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Libeř 169, Libeř

9 900 000 Kč

101 020 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 90 m², pozemek 706 m²Prodej domu 90 m², pozemek 706 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 706 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 706 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 706 m²

Krakovany 127, Krakovany

10 500 000 Kč

116 667 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 447 m², pozemek 2601 m²Prodej zemědělské usedlosti 447 m², pozemek 2601 m²
Prodej zemědělské usedlosti 447 m², pozemek 2601 m²
Prodej zemědělské usedlosti 447 m², pozemek 2601 m²

Prodej zemědělské usedlosti 447 m², pozemek 2601 m²

Krakov 53, Krakov

Neveřejná cena

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Svojšice 57, Svojšice

2 595 000 Kč

64 875 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²

Kounice 73, Kounice

8 690 000 Kč

62 071 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Bohutín, okres Příbram

12 990 000 Kč

50 349 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²

Kovanice 27, Kovanice

8 690 000 Kč

72 417 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Zvoncová, Roztoky, Roztoky

21 840 000 Kč

124 800 Kč/m2

1...212223...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 343 domů