Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

384 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Parmová, Nymburk

35 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 340 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Čistá, okres Mladá Boleslav

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

34 098 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Obecnice 242, Obecnice

2 250 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Kozárovice, okres Příbram

6 800 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Lojovice 4, Velké Popovice

12 490 000 Kč

78 553 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²

V Potocích 110, Černolice

8 490 000 Kč

111 711 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Pražská, Rakovník

6 470 000 Kč

24 885 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Zelená 123, Mnichovice - Myšlín

16 500 000 Kč

84 615 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Milíčova, Úvaly

16 800 000 Kč

106 329 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Beřovice 103, Beřovice

9 790 000 Kč

66 149 Kč/m2

1...222324...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 340 domů