Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

384 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 76 m²Prodej domu 76 m²
Prodej domu 76 m²
Prodej domu 76 m²

Prodej domu 76 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

127 368 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 340 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²

Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²

Kanina, okres Mělník

10 499 999 Kč

27 202 Kč/m2

Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²

Kostelec nad Labem, okres Mělník

8 900 000 Kč

19 604 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²

Mělnická 140, Řepín

6 500 000 Kč

92 857 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²

Spořilov-Slepá, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

5 890 000 Kč

98 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²

Východní 94, Cerhenice

2 200 000 Kč

45 833 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Nerudova 480/13, Říčany

17 900 000 Kč

107 831 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²

Lesní 904, Nové Strašecí

8 990 000 Kč

44 950 Kč/m2

Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Dukelská, Beroun-Město

17 499 000 Kč

31 932 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

V průhonu, Lety

20 990 000 Kč

205 784 Kč/m2

1...232425...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 340 domů