Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

382 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²

Měsíční 1965, Černošice

24 000 000 Kč

74 303 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 345 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 4332 m²Prodej domu 160 m², pozemek 4332 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 4332 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 4332 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 4332 m²

Přílepy 111, Přílepy

11 900 000 Kč

74 375 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²

Zvírotice 43, Dublovice

9 270 000 Kč

70 227 Kč/m2

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Zd. Hofbauera, Unhošť

18 599 000 Kč

17 490 000 Kč

70 810 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vydra
Realitní kancelář: Century 21 Dream
Realitní makléř: Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Realitní kancelář: Century 21 Dream
Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²

Mořina, okres Beroun

19 800 000 Kč

82 845 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²

Hradešín, okres Kolín

13 500 000 Kč

75 843 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

7 995 000 Kč

47 029 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Školská 957, Líbeznice

25 900 000 Kč

139 247 Kč/m2

Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Kralupy nad Vltavou, okres Mělník

13 990 000 Kč

37 811 Kč/m2

Prodej domu 106 m²Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²

Prodej domu 106 m²

Švestková 762, Kutná Hora - Hlouška

9 175 000 Kč

8 500 000 Kč

80 189 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY
1...293031...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 345 domů