Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

381 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

8 190 000 Kč

7 000 000 Kč

20 408 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²

Všestary, okres Praha-východ

12 800 000 Kč

67 368 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²

Tovačovského 111/98, Mladá Boleslav IV

3 650 000 Kč

36 500 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²

Hvozdnice 52, Hvozdnice

10 490 000 Kč

71 849 Kč/m2

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Polní 1261, Buštěhrad

10 393 000 Kč

109 400 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Otvovice, okres Kladno

6 900 000 Kč

4 990 000 Kč

71 286 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Skůry 29, Hobšovice

4 700 000 Kč

38 843 Kč/m2

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Budějovická 118, Jesenice

34 990 000 Kč

102 912 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Prodej domu 447 m², pozemek 2601 m²Prodej domu 447 m², pozemek 2601 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 2601 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 2601 m²

Prodej domu 447 m², pozemek 2601 m²

Krakov 53, Krakov

Neveřejná cena

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²

Loděnická 1251/4, Mělník

5 890 000 Kč

77 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
1...456...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů