Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

381 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²

Na Kamenné Hrázi 157, Drahelčice

20 250 000 Kč

19 950 000 Kč

137 586 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Skalecká 1564, Mníšek pod Brdy

24 900 000 Kč

22 490 000 Kč

102 227 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²

Hlavní, Úžice

12 500 000 Kč

11 850 000 Kč

79 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Pertoltice 9, Pertoltice

8 900 000 Kč

7 350 000 Kč

31 957 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Velký Újezd 41, Chorušice

7 740 000 Kč

6 390 000 Kč

31 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 106 m²Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²

Prodej domu 106 m²

Švestková 762, Kutná Hora - Hlouška

9 175 000 Kč

8 500 000 Kč

80 189 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Krupá 86, Krupá

8 900 000 Kč

8 700 000 Kč

46 774 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Družstevní 85, Ondřejov

20 000 000 Kč

12 000 000 Kč

51 282 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Nazaret, Čáslav

9 900 000 Kč

31 230 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 412 m²Prodej domu 100 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 412 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 412 m²

Obořiště 46, Obořiště

Neveřejná cena

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...789...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů