Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

381 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Hvožďany, okres Příbram

3 900 000 Kč

3 490 000 Kč

34 900 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Na Kbeli 412, Úhonice

16 600 000 Kč

16 200 000 Kč

147 273 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²

Alešova, Rakovník

7 495 000 Kč

46 265 Kč/m2

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²

Třtice 80, Třtice

10 900 000 Kč

86 508 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Býkev 50, Býkev

9 390 000 Kč

67 071 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Révová 2222/3, Mělník

12 300 000 Kč

91 111 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

V. B. Třebízského 193, Klobuky

11 500 000 Kč

9 990 000 Kč

51 231 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

28. října 1231, Kladno - Švermov

10 800 000 Kč

9 300 000 Kč

59 615 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Krtská, Jesenice

2 750 000 Kč

45 082 Kč/m2

1...8910...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů