Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

381 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²

Senešnice 10, Bojanovice

13 990 000 Kč

55 960 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Zahájí, Chorušice

5 890 000 Kč

19 633 Kč/m2

Prodej vily 470 m², pozemek 3496 m²Prodej vily 470 m², pozemek 3496 m²
Prodej vily 470 m², pozemek 3496 m²
Prodej vily 470 m², pozemek 3496 m²

Prodej vily 470 m², pozemek 3496 m²

Lipová 286, Unhošť

Neveřejná cena

Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²

Na Návsi, Herink

32 000 000 Kč

114 695 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²

Na Kopanina 152, Březová-Oleško - Oleško

27 500 000 Kč

229 167 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

59, Neuměřice

7 990 000 Kč

53 267 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²

Na Drahách, Rynholec

8 490 000 Kč

56 600 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Pod Úvalskou cestou 460, Škvorec

11 490 000 Kč

138 434 Kč/m2

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Březová 897, Hovorčovice

15 950 000 Kč

80 151 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Kly - Lom, okres Mělník

10 490 000 Kč

52 980 Kč/m2

1...91011...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů