Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

23 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Malá Bystřice, okres Vsetín

4 973 000 Kč

38 254 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 123 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

3 999 999 Kč

29 197 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²

třída Tomáše Bati 6221, Zlín

3 590 000 Kč

3 290 000 Kč

28 860 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²

Jestřabí, okres Zlín

4 800 000 Kč

24 000 Kč/m2

Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²

Mysločovice, okres Zlín

5 900 000 Kč

4 900 000 Kč

26 486 Kč/m2

Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²

Lhotsko, okres Zlín

4 190 000 Kč

58 194 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²

Podolí, okres Uherské Hradiště

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Masarykova 82, Tlumačov

5 990 000 Kč

4 200 000 Kč

23 333 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²

U Zastávky 260, Uherský Brod - Havřice

4 650 000 Kč

27 353 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Sazovice 153, Sazovice

5 190 000 Kč

3 550 000 Kč

22 188 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 123 domů