Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

158 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Sedlec 238, Sedlec

5 249 000 Kč

4 990 000 Kč

49 900 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 519 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Pražská 3201/63c, Znojmo

4 400 000 Kč

61 111 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Ježov, okres Hodonín

3 480 000 Kč

72 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Rostěnice-Zvonovice, Vyškov

3 690 000 Kč

56 769 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

K. H. Máchy, Moravský Krumlov

4 250 000 Kč

59 028 Kč/m2

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Křečkovská 49/74, Vyškov - Křečkovice

4 500 000 Kč

3 490 000 Kč

47 162 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Pr. Veselého, Hodonín

3 990 000 Kč

53 200 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²

Žerotice 23, Žerotice

3 495 000 Kč

47 877 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Fintajslova 2380/8, Břeclav

3 300 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Kopečná 388/60, Brno - Staré Brno

4 590 000 Kč

4 190 000 Kč

110 263 Kč/m2

1...121314...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 519 nemovitostí