Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

158 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Rousínov - Kroužek, okres Vyškov

4 890 000 Kč

90 556 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 519 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Šanovská, Hrabětice

3 181 500 Kč

28 923 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Na Valtické 657/43, Břeclav - Charvátská Nová Ves

3 450 000 Kč

50 735 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1648 m²Prodej stavebního pozemku 1648 m²
Prodej stavebního pozemku 1648 m²
Prodej stavebního pozemku 1648 m²

Prodej stavebního pozemku 1648 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

3 292 704 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

3 294 702 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²

Rovečínská 421, Olešnice

4 650 000 Kč

31 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Fintajslova 2380/8, Břeclav

3 200 000 Kč

58 182 Kč/m2

Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

13, Ivanovice na Hané

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 1050 m²Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Vyškov, okres Vyškov

3 412 500 Kč

3 250 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Gajdošova 2173/24, Brno - Židenice

4 600 000 Kč

4 500 000 Kč

128 571 Kč/m2

1...13141516

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 519 nemovitostí