Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

158 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²

Velkomoravská, Moravský Písek

5 100 000 Kč

4 490 000 Kč

29 933 Kč/m2

Realitní makléř: Gordana Bilecová
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Gordana Bilecová

Gordana Bilecová

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 519 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

58 194 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²

Údolní 666/3, Klobouky u Brna

3 899 000 Kč

29 992 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 107.6 m²Prodej bytu 4+1 107.6 m²
Prodej bytu 4+1 107.6 m²
Prodej bytu 4+1 107.6 m²

Prodej bytu 4+1 107.6 m²

Sv. Čecha 3119/18, Hodonín

4 749 000 Kč

4 600 000 Kč

42 751 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej domu 90 m²Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²

Prodej domu 90 m²

Čechova 1072/54, Břeclav

3 300 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 738 m²Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²

Prodej stavebního pozemku 738 m²

Lipovec, okres Blansko

3 800 000 Kč

5 149 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4085 m²Prodej stavebního pozemku 4085 m²
Prodej stavebního pozemku 4085 m²
Prodej stavebního pozemku 4085 m²

Prodej stavebního pozemku 4085 m²

Třebětínská, Letovice

3 271 000 Kč

3 171 000 Kč

776 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Velké Pavlovice, okres Břeclav

4 750 000 Kč

4 450 000 Kč

47 849 Kč/m2

Prodej domu 240 m²Prodej domu 240 m²
Prodej domu 240 m²
Prodej domu 240 m²

Prodej domu 240 m²

U Stadionu 502/10, Kostice

3 600 000 Kč

15 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53.6 m²Prodej bytu 2+1 53.6 m²
Prodej bytu 2+1 53.6 m²
Prodej bytu 2+1 53.6 m²

Prodej bytu 2+1 53.6 m²

22. dubna 1183/29, Mikulov

4 207 256 Kč

78 494 Kč/m2

1...141516

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 519 nemovitostí