Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

184 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Mikulov, okres Břeclav

8 650 000 Kč

7 850 000 Kč

218 056 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 174 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Mařákova 1811/36, Brno - Líšeň

6 825 000 Kč

56 875 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Provazníkova, Brno

7 800 000 Kč

98 734 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1054 m²Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Brno, okres Brno-město

9 450 000 Kč

8 966 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Záhřebská 2489/25, Brno - Žabovřesky

5 490 000 Kč

152 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Komenského 10, Lednice

5 200 000 Kč

67 532 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+1 112 m²Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²

Prodej bytu 3+1 112 m²

Jana Palacha, Znojmo

7 490 000 Kč

66 875 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Ke Statku 579/2, Brno - Medlánky

6 990 000 Kč

145 625 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²

Příhon, Klobouky u Brna

6 850 000 Kč

30 044 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Charbulova 337/145, Brno - Černovice

8 990 000 Kč

119 867 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
123...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 174 nemovitostí