Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

240 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²

Podskalí, Jablonec nad Nisou

9 500 000 Kč

6 950 000 Kč

31 881 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²

Hamr na Jezeře, okres Česká Lípa

8 250 000 000 Kč

17 703 863 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej bytu 1+kk 17 m²Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²

Prodej bytu 1+kk 17 m²

Polevsko, okres Česká Lípa

1 200 000 Kč

870 000 Kč

51 176 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²

Heřmanice 85, Žandov

3 250 000 Kč

2 250 000 Kč

7 759 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 2428 m²Prodej stavebního pozemku 2428 m²
Prodej stavebního pozemku 2428 m²
Prodej stavebního pozemku 2428 m²

Prodej stavebního pozemku 2428 m²

Milířská, Jeřmanice

14 932 200 Kč

6 150 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2131 m²Prodej stavebního pozemku 2131 m²
Prodej stavebního pozemku 2131 m²
Prodej stavebního pozemku 2131 m²

Prodej stavebního pozemku 2131 m²

Purkyňova, Liberec

23 440 000 Kč

11 000 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

8 490 000 Kč

77 182 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

8 490 000 Kč

77 182 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5316 m²Prodej stavebního pozemku 5316 m²
Prodej stavebního pozemku 5316 m²
Prodej stavebního pozemku 5316 m²

Prodej stavebního pozemku 5316 m²

Tatobity, okres Semily

7 500 000 Kč

6 995 000 Kč

1 316 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3378 m²Prodej stavebního pozemku 3378 m²
Prodej stavebního pozemku 3378 m²
Prodej stavebního pozemku 3378 m²

Prodej stavebního pozemku 3378 m²

Bezručova, Turnov

10 900 000 Kč

9 300 000 Kč

2 753 Kč/m2

1...345...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí