Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

164 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Vincencov 27, Vincencov

1 080 000 Kč

10 800 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 034 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Všechovice 177, Všechovice

2 790 000 Kč

15 081 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Gorazdovo nám., Olomouc

3 700 000 Kč

3 200 000 Kč

80 100 Kč/m2

Populární

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Velká Kraš, okres Jeseník

2 790 000 Kč

50 727 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 54 m²Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²

Prodej bytu 1+1 54 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 590 000 Kč

47 963 Kč/m2

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Libina 18, Libina

1 716 160 Kč

13 201 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²

Laškov - Kandia, okres Prostějov

2 990 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

4 790 000 Kč

78 525 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²

Lhotka, okres Přerov

1 150 000 Kč

28 750 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Komenského, Šternberk

4 600 000 Kč

67 647 Kč/m2

123...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 034 nemovitostí