Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

164 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Uničovská, Litovel, Litovel

3 165 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 030 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1108 m²Prodej stavebního pozemku 1108 m²
Prodej stavebního pozemku 1108 m²
Prodej stavebního pozemku 1108 m²

Prodej stavebního pozemku 1108 m²

Dolní Nětčice, okres Přerov

1 274 200 Kč

1 150 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Bohuslava Němce, Přerov

3 750 000 Kč

3 650 000 Kč

50 694 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Fischerova 697/22, Olomouc - Nové Sady

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

92 791 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2097 m²Prodej stavebního pozemku 2097 m²
Prodej stavebního pozemku 2097 m²
Prodej stavebního pozemku 2097 m²

Prodej stavebního pozemku 2097 m²

Kovářská 23/16, Přerov X-Popovice

3 980 000 Kč

1 898 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Pionýrů 1538, Uničov

4 490 000 Kč

84 717 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 53 m²Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²

Prodej bytu 3+1 53 m²

Nádražní, Přerov

3 500 000 Kč

3 280 000 Kč

61 887 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²

Podolí, okres Přerov

2 500 000 Kč

2 250 000 Kč

10 227 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Halasova, Jeseník

2 500 000 Kč

2 390 000 Kč

44 259 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 70 m²Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²

Prodej bytu 2+1 70 m²

Janáčkova, Jeseník

3 850 000 Kč

3 300 000 Kč

47 143 Kč/m2

1...567...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 030 nemovitostí