Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

164 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 974 m²Prodej stavebního pozemku 974 m²
Prodej stavebního pozemku 974 m²
Prodej stavebního pozemku 974 m²

Prodej stavebního pozemku 974 m²

Uničov, okres Olomouc

2 912 260 Kč

2 990 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 030 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1123 m²Prodej stavebního pozemku 1123 m²
Prodej stavebního pozemku 1123 m²
Prodej stavebního pozemku 1123 m²

Prodej stavebního pozemku 1123 m²

Uničov, okres Olomouc

3 133 170 Kč

2 790 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 961 m²Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²

Prodej stavebního pozemku 961 m²

Uničov, okres Olomouc

2 873 390 Kč

2 990 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Jeremenkova 590/12, Olomouc

5 590 000 Kč

4 990 000 Kč

92 407 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1305 m²Prodej stavebního pozemku 1305 m²
Prodej stavebního pozemku 1305 m²
Prodej stavebního pozemku 1305 m²

Prodej stavebního pozemku 1305 m²

Velké Losiny, okres Šumperk

8 829 000 Kč

3 784 500 Kč

2 900 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Kamenná, okres Šumperk

2 940 000 Kč

2 700 000 Kč

36 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 931 m²Prodej stavebního pozemku 931 m²
Prodej stavebního pozemku 931 m²
Prodej stavebního pozemku 931 m²

Prodej stavebního pozemku 931 m²

Újezd, okres Olomouc

2 318 190 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²

Osek nad Bečvou, okres Přerov

4 490 000 Kč

3 999 000 Kč

31 992 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Jeremenkova 653/3, Šumperk

5 100 000 Kč

4 999 000 Kč

61 716 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Maletín, okres Šumperk

2 999 000 Kč

2 598 000 Kč

34 184 Kč/m2

1...678...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 030 nemovitostí