Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

81 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 738 m²Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²

Prodej stavebního pozemku 738 m²

Stavenice, okres Šumperk

2 177 100 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 516 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Hruška 85, Hruška

2 090 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 888 m²Prodej stavebního pozemku 888 m²
Prodej stavebního pozemku 888 m²
Prodej stavebního pozemku 888 m²

Prodej stavebního pozemku 888 m²

Újezd, okres Olomouc

2 211 120 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Puškinova, Javorník

1 190 000 Kč

1 090 000 Kč

25 952 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Svébohov 19, Svébohov

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

34 783 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²

Bohdíkov, okres Šumperk

2 100 000 Kč

1 950 000 Kč

12 342 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Paseka, okres Olomouc

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej chaty 40 m²Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²

Prodej chaty 40 m²

Drahotuše

1 780 000 Kč

1 615 000 Kč

40 375 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 885 m²Prodej stavebního pozemku 885 m²
Prodej stavebního pozemku 885 m²
Prodej stavebního pozemku 885 m²

Prodej stavebního pozemku 885 m²

Újezd, okres Olomouc

1 761 000 Kč

1 990 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²

Paseka - Karlov, okres Olomouc

2 290 000 Kč

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

1...6789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 516 nemovitostí