Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

77 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Maroldova 93/2, Bystrovany

7 290 000 Kč

45 563 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 477 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 163 m²Prodej domu, pozemek 163 m²
Prodej domu, pozemek 163 m²
Prodej domu, pozemek 163 m²

Prodej domu, pozemek 163 m²

Výmol, Bohuňovice, Bohuňovice

6 990 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Olomoucká, Hlubočky

7 050 000 Kč

44 063 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²

Veselíčko 29, Veselíčko

5 290 000 Kč

30 756 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej bytu 3+1 119 m²Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²

Prodej bytu 3+1 119 m²

Nábřeží, Olomouc

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

67 143 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²

Radniční 345/21, Šumperk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 101 m², pozemek 1126 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1126 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1126 m²

Olomoucká 862, Kojetín I-Město

5 590 000 Kč

55 347 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Přerov, okres Přerov

7 300 000 Kč

84 884 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Zahradní, Senice na Hané

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²

Rýmařovská 500/3, Šternberk

6 290 000 Kč

28 462 Kč/m2

1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 477 nemovitostí