Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

277 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Police, okres Šumperk

2 520 000 Kč

42 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 830 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Horní Újezd 114, Horní Újezd

1 700 000 Kč

17 172 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Brněnská 480/40, Olomouc - Nová Ulice

4 490 000 Kč

78 772 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²

Buk, okres Přerov

2 900 000 Kč

55 769 Kč/m2

Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Na Okraji, Prostějov

13 800 000 Kč

13 300 000 Kč

49 813 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu, pozemek 163 m²Prodej domu, pozemek 163 m²
Prodej domu, pozemek 163 m²
Prodej domu, pozemek 163 m²

Prodej domu, pozemek 163 m²

Výmol, Bohuňovice, Bohuňovice

6 990 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Vřesovice 113, Vřesovice

3 500 000 Kč

36 082 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Lutín, okres Olomouc

11 600 000 Kč

10 990 000 Kč

88 629 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Olomoucká, Hlubočky

7 050 000 Kč

44 063 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Bohuslava Němce, Přerov

3 750 000 Kč

3 650 000 Kč

50 694 Kč/m2

1...141516...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 830 nemovitostí