Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

284 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 78 m²Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²

Prodej bytu 2+1 78 m²

Svatoplukova, Prostějov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

53 718 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 802 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 78 m²Prodej bytu 1+1 78 m²
Prodej bytu 1+1 78 m²
Prodej bytu 1+1 78 m²

Prodej bytu 1+1 78 m²

Svatoplukova, Prostějov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

53 718 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²

Dolní Studénky 38, Dolní Studénky

7 480 000 Kč

57 099 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej stavebního pozemku 1054 m²Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Rapotín, okres Šumperk

2 990 000 Kč

2 837 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

nábř. Dr. Edvarda Beneše 2717/1, Přerov I-Město

4 450 000 Kč

3 650 000 Kč

59 836 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 54 m²Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²

Prodej bytu 1+1 54 m²

Javoříčská, Olomouc, Olomouc

5 490 000 Kč

101 667 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²

Dubicko, okres Šumperk

2 145 200 Kč

1 600 000 Kč

8 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3362 m²Prodej stavebního pozemku 3362 m²
Prodej stavebního pozemku 3362 m²
Prodej stavebního pozemku 3362 m²

Prodej stavebního pozemku 3362 m²

Bělá pod Pradědem, okres Jeseník

7 000 000 Kč

2 082 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 788 m²Prodej stavebního pozemku 788 m²
Prodej stavebního pozemku 788 m²
Prodej stavebního pozemku 788 m²

Prodej stavebního pozemku 788 m²

Moravská Huzová, Štěpánov

2 690 000 Kč

2 490 000 Kč

3 160 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Dolní náměstí, Olomouc

5 990 000 Kč

5 640 000 Kč

102 545 Kč/m2

1...212223...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 802 nemovitostí