Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

284 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Rybníček 432, Újezd

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

15 483 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 802 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 203 m², pozemek 764 m²Prodej domu 203 m², pozemek 764 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 764 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 764 m²

Prodej domu 203 m², pozemek 764 m²

Na Úbočí 1139/8, Jeseník

Neveřejná cena

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 2306 m²Prodej stavebního pozemku 2306 m²
Prodej stavebního pozemku 2306 m²
Prodej stavebního pozemku 2306 m²

Prodej stavebního pozemku 2306 m²

Osek nad Bečvou, okres Přerov

2 500 000 Kč

1 084 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Jezernice, okres Přerov

4 495 000 Kč

33 296 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Mahlerova, Olomouc

8 990 000 Kč

123 151 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 746 m²Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²

Prodej bytu 3+kk 746 m²

Hanušovice, okres Šumperk

7 800 000 Kč

10 456 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 822 m²Prodej stavebního pozemku 822 m²
Prodej stavebního pozemku 822 m²
Prodej stavebního pozemku 822 m²

Prodej stavebního pozemku 822 m²

Sobotín, okres Šumperk

2 545 000 Kč

3 096 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 411 m²Prodej stavebního pozemku 411 m²
Prodej stavebního pozemku 411 m²
Prodej stavebního pozemku 411 m²

Prodej stavebního pozemku 411 m²

Mlýnská 957, Prostějov

Neveřejná cena

Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²

Kalvodova 195/68, Jeseník

5 720 000 Kč

39 178 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Ostružná, okres Jeseník

7 000 000 Kč

95 890 Kč/m2

1...202122...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 802 nemovitostí