Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

284 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 320 m², pozemek 925 m²Prodej domu 320 m², pozemek 925 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 925 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 925 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 925 m²

Olšany u Prostějova 45, Olšany u Prostějova

Neveřejná cena

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 809 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2219 m²Prodej stavebního pozemku 2219 m²
Prodej stavebního pozemku 2219 m²
Prodej stavebního pozemku 2219 m²

Prodej stavebního pozemku 2219 m²

Dřevohostice, okres Přerov

Neveřejná cena

Prodej bytu 4+kk 100 m²Prodej bytu 4+kk 100 m²
Prodej bytu 4+kk 100 m²
Prodej bytu 4+kk 100 m²

Prodej bytu 4+kk 100 m²

Seifertova 3221/27, Přerov I-Město

Neveřejná cena

Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²

Vrlova 2853/10, Prostějov

8 250 000 Kč

45 330 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²

Bohdíkov, okres Šumperk

2 100 000 Kč

1 950 000 Kč

12 342 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Paseka, okres Olomouc

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej chaty 40 m²Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²

Prodej chaty 40 m²

Drahotuše

1 780 000 Kč

1 615 000 Kč

40 375 Kč/m2

Prodej vily 262 m², pozemek 3809 m²Prodej vily 262 m², pozemek 3809 m²
Prodej vily 262 m², pozemek 3809 m²
Prodej vily 262 m², pozemek 3809 m²

Prodej vily 262 m², pozemek 3809 m²

Mostkovice, okres Prostějov

13 990 000 Kč

11 990 000 Kč

45 763 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Pod Skalkou 78/21, Přerov II-Předmostí

3 300 000 Kč

54 098 Kč/m2

Prodej atypického bytu 125 m²Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²

Prodej atypického bytu 125 m²

Na Úbočí, Jeseník, Jeseník

4 800 000 Kč

38 400 Kč/m2

1...242526...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 809 nemovitostí