Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

284 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 748 m²Prodej stavebního pozemku 748 m²
Prodej stavebního pozemku 748 m²
Prodej stavebního pozemku 748 m²

Prodej stavebního pozemku 748 m²

Stavenice, okres Šumperk

2 206 600 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 809 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 736 m²Prodej stavebního pozemku 736 m²
Prodej stavebního pozemku 736 m²
Prodej stavebního pozemku 736 m²

Prodej stavebního pozemku 736 m²

Stavenice, okres Šumperk

2 171 200 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 738 m²Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²

Prodej stavebního pozemku 738 m²

Stavenice, okres Šumperk

2 177 100 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 3588 m²Prodej stavebního pozemku 3588 m²
Prodej stavebního pozemku 3588 m²
Prodej stavebního pozemku 3588 m²

Prodej stavebního pozemku 3588 m²

Sobotín, okres Šumperk

4 690 000 Kč

1 307 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2329 m²Prodej stavebního pozemku 2329 m²
Prodej stavebního pozemku 2329 m²
Prodej stavebního pozemku 2329 m²

Prodej stavebního pozemku 2329 m²

Velké Losiny, okres Šumperk

6 032 000 Kč

2 590 Kč/m2

Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²

Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²

Třídvorská 252, Červenka

6 890 000 Kč

5 990 000 Kč

20 168 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Hruška 85, Hruška

2 090 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 888 m²Prodej stavebního pozemku 888 m²
Prodej stavebního pozemku 888 m²
Prodej stavebního pozemku 888 m²

Prodej stavebního pozemku 888 m²

Újezd, okres Olomouc

2 211 120 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Puškinova, Javorník

1 190 000 Kč

1 090 000 Kč

25 952 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Svébohov 19, Svébohov

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

34 783 Kč/m2

1...232425...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 809 nemovitostí