Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

284 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1147 m²Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Hoštejn, okres Šumperk

Neveřejná cena

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 809 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Olšany u Prostějova, okres Prostějov

Neveřejná cena

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Bohutín 148, Bohutín

8 900 000 Kč

17 800 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 117 m², pozemek 1093 m²Prodej domu 117 m², pozemek 1093 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1093 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1093 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 1093 m²

Družstevní 386, Javorník

4 990 000 Kč

42 650 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej stavebního pozemku 2127 m²Prodej stavebního pozemku 2127 m²
Prodej stavebního pozemku 2127 m²
Prodej stavebního pozemku 2127 m²

Prodej stavebního pozemku 2127 m²

Sobotín, okres Šumperk

5 689 725 Kč

2 675 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej bytu 1+1 41 m²Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²

Prodej bytu 1+1 41 m²

Kociánov 20, Loučná nad Desnou

3 490 000 Kč

85 122 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 754 m²Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²

Prodej stavebního pozemku 754 m²

Ivaň, okres Prostějov

1 300 000 Kč

1 724 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+1 85 m²Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²

Prodej bytu 3+1 85 m²

Sluneční 324/6, Křelov-Břuchotín - Křelov

5 500 000 Kč

5 200 000 Kč

61 176 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Uničov, okres Olomouc

2 909 270 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 1036 m²Prodej stavebního pozemku 1036 m²
Prodej stavebního pozemku 1036 m²
Prodej stavebního pozemku 1036 m²

Prodej stavebního pozemku 1036 m²

Uničov, okres Olomouc

3 097 640 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...567...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 809 nemovitostí