Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

284 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 740 m²Prodej stavebního pozemku 740 m²
Prodej stavebního pozemku 740 m²
Prodej stavebního pozemku 740 m²

Prodej stavebního pozemku 740 m²

Stavenice, okres Šumperk

2 183 000 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 809 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1092 m²Prodej stavebního pozemku 1092 m²
Prodej stavebního pozemku 1092 m²
Prodej stavebního pozemku 1092 m²

Prodej stavebního pozemku 1092 m²

Stavenice, okres Šumperk

3 221 400 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²

Široký Brod 85, Mikulovice

2 990 000 Kč

1 999 000 Kč

7 688 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Tyršova 1735, Lipník nad Bečvou I-Město

11 990 000 Kč

11 700 000 Kč

65 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 4+1 110 m²Prodej bytu 4+1 110 m²
Prodej bytu 4+1 110 m²
Prodej bytu 4+1 110 m²

Prodej bytu 4+1 110 m²

Paseka 13, Paseka

Neveřejná cena

Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²

Na Nivách 283, Uničov

6 900 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Zahradní, Lipník nad Bečvou

3 800 000 Kč

50 667 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Olomoucká 241/230, Držovice

6 240 000 Kč

44 571 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Školní, Jeseník

Neveřejná cena

Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²

Přerov, okres Přerov

2 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

1...678...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 809 nemovitostí