Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

311 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Nad Rybníkem, Kralupy nad Vltavou - Zeměchy

9 500 000 Kč

8 490 000 Kč

99 882 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 023 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²

V Chalupách 160, Žleby

6 350 000 Kč

46 691 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

U Kamene 197, Bratronice

7 990 000 Kč

63 413 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Révová 2222/3, Mělník

7 400 000 Kč

54 815 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Hořelické náměstí 1174/4, Rudná

6 279 000 Kč

146 023 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Libeř 169, Libeř

9 900 000 Kč

101 020 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²

Zámecká ev. č. 141, Mnichovice - Božkov

7 900 000 Kč

71 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

7 340 000 Kč

6 685 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²

Kounice 73, Kounice

8 690 000 Kč

62 071 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
1...171819...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 023 nemovitostí