Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

310 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²

Kovanice 27, Kovanice

8 690 000 Kč

72 417 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 020 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Na Obloucích, Kladno

8 450 000 Kč

85 354 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²

Dřínov, okres Mělník

5 290 000 Kč

52 900 Kč/m2

Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Čistá, okres Mladá Boleslav

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

34 098 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Kozárovice, okres Příbram

6 800 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²

V Potocích 110, Černolice

8 490 000 Kč

111 711 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Pražská, Rakovník

6 470 000 Kč

24 885 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

5 870 000 Kč

73 375 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Tyršova 846, Kostelec nad Černými lesy

6 490 000 Kč

96 866 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Rozhled, Mělník

7 147 000 Kč

86 108 Kč/m2

1...181920...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 020 nemovitostí