Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

307 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Tyršova 239, Nymburk

5 296 000 Kč

115 130 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 016 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Vysoká Pec 188, Bohutín

10 900 000 Kč

9 899 000 Kč

43 039 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Úvaly, okres Praha-východ

7 550 000 Kč

84 831 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Náměstí Joachima Barranda, Beroun-Centrum

6 299 000 Kč

110 509 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Lidové nám., Mikovice, Kralupy nad Vltavou

6 500 000 Kč

72 222 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1017 m²Prodej stavebního pozemku 1017 m²
Prodej stavebního pozemku 1017 m²
Prodej stavebního pozemku 1017 m²

Prodej stavebního pozemku 1017 m²

Poříčí nad Sázavou, okres Benešov

5 300 000 Kč

5 211 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY
Prodej stavebního pozemku 1186 m²Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Libušín, okres Kladno

5 399 000 Kč

5 199 000 Kč

4 384 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²

Zvírotice 43, Dublovice

9 270 000 Kč

70 227 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 92 m²Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²

Prodej bytu 3+kk 92 m²

Sázava, Benešov

7 900 000 Kč

85 870 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 53 m²Prodej bytu 1+kk 53 m²
Prodej bytu 1+kk 53 m²
Prodej bytu 1+kk 53 m²

Prodej bytu 1+kk 53 m²

Kynského, Slaný

5 430 750 Kč

102 467 Kč/m2

1...232425...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 016 nemovitostí