Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

308 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 53 m²Prodej bytu 1+kk 53 m²
Prodej bytu 1+kk 53 m²
Prodej bytu 1+kk 53 m²

Prodej bytu 1+kk 53 m²

Kynského, Slaný

5 430 750 Kč

102 467 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 016 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1185 m²Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Hrusice, okres Praha-východ

5 900 000 Kč

4 979 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Škvorecká 2066, Úvaly

7 990 000 Kč

7 790 000 Kč

134 310 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Tuhaň, okres Mělník

9 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej stavebního pozemku 1093 m²Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Smečno, okres Kladno

5 990 000 Kč

5 480 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

7 995 000 Kč

47 029 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1188 m²Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²

Prodej stavebního pozemku 1188 m²

U Obory, Sulice

7 500 000 Kč

6 313 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Denemark
Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Realitní makléř: Jaroslav Denemark

Jaroslav Denemark

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Prodej stavebního pozemku 857 m²Prodej stavebního pozemku 857 m²
Prodej stavebního pozemku 857 m²
Prodej stavebního pozemku 857 m²

Prodej stavebního pozemku 857 m²

Jenštejn, okres Praha-východ

9 999 999 Kč

9 900 000 Kč

11 552 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 506 m²Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²

Prodej stavebního pozemku 506 m²

Zlatá, okres Praha-východ

5 785 500 Kč

11 434 Kč/m2

Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²

Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²

Nová Ves III 10, Svojšice

11 750 000 Kč

9 990 000 Kč

20 101 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Brynda
Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU
Realitní makléř: Michal Brynda

Michal Brynda

4.7

Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU
1...242526...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 016 nemovitostí