Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Drnholec, okres Břeclav

4 700 000 Kč

4 600 000 Kč

5 644 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 122 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1850 m²Prodej stavebního pozemku 1850 m²
Prodej stavebního pozemku 1850 m²
Prodej stavebního pozemku 1850 m²

Prodej stavebního pozemku 1850 m²

Rybníky, okres Znojmo

5 550 000 Kč

4 625 000 Kč

2 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 444 m²Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²

Prodej stavebního pozemku 444 m²

U Školky 256, Velké Bílovice

4 495 000 Kč

4 225 000 Kč

9 516 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1120 m²Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Brno, okres Brno-město

4 990 000 Kč

4 455 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1648 m²Prodej stavebního pozemku 1648 m²
Prodej stavebního pozemku 1648 m²
Prodej stavebního pozemku 1648 m²

Prodej stavebního pozemku 1648 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

3 292 704 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

3 294 702 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1050 m²Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Vyškov, okres Vyškov

3 412 500 Kč

3 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 738 m²Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²

Prodej stavebního pozemku 738 m²

Lipovec, okres Blansko

3 800 000 Kč

5 149 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4085 m²Prodej stavebního pozemku 4085 m²
Prodej stavebního pozemku 4085 m²
Prodej stavebního pozemku 4085 m²

Prodej stavebního pozemku 4085 m²

Třebětínská, Letovice

3 271 000 Kč

3 171 000 Kč

776 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1685 m²Prodej stavebního pozemku 1685 m²
Prodej stavebního pozemku 1685 m²
Prodej stavebního pozemku 1685 m²

Prodej stavebního pozemku 1685 m²

Citonice, okres Znojmo

4 060 850 Kč

2 410 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 122 stavebních pozemků