Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1953 m²Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²

Prodej stavebního pozemku 1953 m²

U Sadů 207, Hlohovec

4 090 000 Kč

3 150 000 Kč

1 613 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 122 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1274 m²Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Pouzdřany

4 490 000 Kč

3 890 000 Kč

3 053 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 767 m²Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²

Prodej stavebního pozemku 767 m²

Lysice, okres Blansko

3 600 000 Kč

4 694 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 699 m²Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²

Prodej stavebního pozemku 699 m²

Lažany, okres Blansko

4 500 000 Kč

6 438 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 756 m²Prodej stavebního pozemku 756 m²
Prodej stavebního pozemku 756 m²
Prodej stavebního pozemku 756 m²

Prodej stavebního pozemku 756 m²

Březí, okres Břeclav

3 650 000 Kč

4 828 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1840 m²Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Františka Kňourka 878, Břeclav

3 900 000 Kč

2 120 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 189 m²Prodej stavebního pozemku 189 m²
Prodej stavebního pozemku 189 m²
Prodej stavebního pozemku 189 m²

Prodej stavebního pozemku 189 m²

Tkalcovská, Znojmo

4 490 000 Kč

23 757 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2814 m²Prodej stavebního pozemku 2814 m²
Prodej stavebního pozemku 2814 m²
Prodej stavebního pozemku 2814 m²

Prodej stavebního pozemku 2814 m²

Brno, okres Brno-město

4 221 000 Kč

3 090 000 Kč

1 098 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 650 m²Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²

Prodej stavebního pozemku 650 m²

Ořechov, okres Brno-venkov

5 750 000 Kč

4 980 000 Kč

7 662 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1233 m²Prodej stavebního pozemku 1233 m²
Prodej stavebního pozemku 1233 m²
Prodej stavebního pozemku 1233 m²

Prodej stavebního pozemku 1233 m²

Závist, okres Blansko

3 969 000 Kč

3 763 000 Kč

3 052 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 122 stavebních pozemků