Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2+1

326 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Norská 237/33, Olomouc - Neředín

4 750 000 Kč

81 897 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Fidler
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Antonín Fidler

Antonín Fidler

4.7

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 876 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.9.2025

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Nádražní 785/3, Břeclav - Poštorná

3 325 000 Kč

69 271 Kč/m2

Prodáno 12.9.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Hlavní 1374, Uherský Brod

3 470 000 Kč

64 259 Kč/m2

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Smetanova 1364, Otrokovice

3 800 000 Kč

74 510 Kč/m2

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

M. Knesla 3992, Zlín

4 400 000 Kč

75 862 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 8.9.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Houškova 896/10, Plzeň - Východní Předměstí

3 990 000 Kč

72 545 Kč/m2

Prodáno 5.9.2025

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Jungmannova 878/34, Kuřim

4 500 000 Kč

78 947 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 4.9.2025

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Husinecká 2173/11, Tábor

3 490 000 Kč

55 397 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Zikova 611/22, Olomouc - Nové Sady

3 790 000 Kč

84 222 Kč/m2

Prodáno 28.8.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Vrchlického 2255, Kladno - Kročehlavy

4 920 000 Kč

94 615 Kč/m2

1...111213...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 876 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické