Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2+1

325 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.6.2025

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Kosmákova 1067/19, Jihlava

2 590 000 Kč

3 600 000 Kč

73 469 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 875 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.6.2025

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Dukelská 621/4, Sezimovo Ústí

3 750 000 Kč

56 818 Kč/m2

Prodáno 23.6.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Rodinná 766/3, Plzeň 4 - Lobzy

4 299 000 Kč

74 121 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 19.6.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Kvítková 3803, Zlín

3 930 000 Kč

3 810 000 Kč

70 556 Kč/m2

Prodáno 13.6.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Březová 1538, Turnov

3 990 000 Kč

78 235 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Březinova 1039/5, Ostrava - Zábřeh

3 055 101 Kč

50 084 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  byt 2+1 76 m²Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²

Prodaný byt 2+1 76 m²

Křižíkova 1705/15, Ostrava - Moravská Ostrava

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

51 184 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 9.6.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Krymská 1699/21, Karlovy Vary

3 450 000 Kč

3 299 000 Kč

61 093 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Lábkova 847/63, Plzeň 3 - Skvrňany

4 750 000 Kč

74 219 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Prodáno 5.6.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Bezručova 1273, Benešov

4 450 000 Kč

4 200 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
1...151617...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 875 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické