Kontakt

Prodané byty 2+kk s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2+kk

207 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.6.2025

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

nám. 1. května 1765/2, Kuřim

5 500 000 Kč

5 000 000 Kč

96 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 255 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 36 m²Prodaný  byt 2+kk 36 m²
Prodaný  byt 2+kk 36 m²
Prodaný  byt 2+kk 36 m²

Prodaný byt 2+kk 36 m²

Sládkovičova 1306/11, Praha 4 - Krč

4 380 000 Kč

121 667 Kč/m2

Prodáno 28.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

9. května 836, Mníšek pod Brdy

3 990 000 Kč

86 739 Kč/m2

Prodáno 28.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 63 m²Prodaný  byt 2+kk 63 m²
Prodaný  byt 2+kk 63 m²
Prodaný  byt 2+kk 63 m²

Prodaný byt 2+kk 63 m²

Ortenova 93, Kutná Hora - Šipší

3 890 000 Kč

61 746 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 53 m²Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²

Prodaný byt 2+kk 53 m²

U Boru 1737/2, České Budějovice 2

4 900 000 Kč

92 453 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.8

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 54 m²Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²

Prodaný byt 2+kk 54 m²

1. máje 127, Hrádek nad Nisou

3 800 000 Kč

3 750 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodáno 16.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Kojetická 1026, Neratovice

5 000 000 Kč

96 154 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 44 m²Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²

Prodaný byt 2+kk 44 m²

Lhenická 1131/3, České Budějovice 2

4 165 000 Kč

94 659 Kč/m2

Prodáno 9.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

U Trati 622, Zbůch

3 560 000 Kč

82 791 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Seidl
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Seidl

Jiří Seidl

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 2.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Klatovská třída 1702/77, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

3 790 000 Kč

3 490 000 Kč

61 228 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
1...8910...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 255 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické